Sekretariat
23 654 64 76
Roboty ziemne →

Inwestujemy w czystą przyszłość ziemii rozwijając farmy fotowoltaiczne.

Kontakt

Lokalizacja
Artimex S.A., ul. Grzebskiego 10, 06-500 Mława, NIP: 5262635133
Telefon
+48 23 654 64 76
Page title icon

O nas

O NAS
Zainstalowanych
paneli w ostatnich 5 latach.
0 tys. +
Stabilnego rozwoju
naszej firmy
0 lat +
Hektarów farm fotowoltaicznych
0 +
Specjalistów w zespole
0 +

Spółka Artimex S.A. powstała w 2002r. z myślą o działalności przy robotach ziemnych i budowlanych . Przez 17 lat konsekwentnie realizowaliśmy powierzone nam zadania uczestnicząc przy budowie Hal produkcyjnych, Zakładów odpadowych, Silosów Zbożowych, Centr Handlowych i Logistycznych.
Od 2019r. wraz z rozwojem rynku OZE w Polsce zainteresowaliśmy się fotowoltaiką. Wykwalifikowani pracownicy i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam szybko rozwinąć się w szeroko pojętej branży fotowoltaicznej.
Głównie skupiamy się na dużych projektach budowy farm fotowoltaicznych nie zapominając o instalacjach dachowych dla firm i gospodarstw domowych. Przez te kilka lat poznaliśmy nawet najbardziej zaawansowane projekty fotowoltaiczne zarówno na gruncie wykorzystujące konstrukcje stalowe pod stoły fotowoltaiczne jak i różnego rodzaju Instalacje dachowe .
Partnerzy którzy zaufali Naszej Spółce jednomyślnie potwierdzają, że doświadczenie jakie zdobyliśmy przez wiele lat przy robotach ziemnych i budowach zakładów pozytywnie przekładają się na optymalizację kosztów przy budowie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych.
Ścisła współpraca bezpośrednio z producentami materiałów i dostawcami technologii pozwoli Nam podpisać z Inwestorami najkrótsze z możliwych terminów realizacji przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Obejrzyj film
Play Video
ARTIMEX FOTOWOLTAIKA

Artimex tworzy
Lepszą i czystszą
Przyszłość Ziemii

Team

Pracuj z nami

Piotr Arent
Prezes Zarządu
Zapraszam do współpracy
Tysięcy
zainstalowanych paneli
0 +
Istnienia firmy.
Stawiamy na stabilne
warunki pracy.
0 lat
Utalentowanych specjalistów
w Artimex S.A.
0 +
Partnerzy